Анонс. Інтерактивна гра та семінар у Луцьку

20171109_102214

14 листопада 2017 року громадська організація «Європа без бар’єрів» (м. Київ) та громадська організація «Велес+» (м. Луцьк), планують провести навчальний семінар та інтерактивну гру для молоді та усіх зацікавлених громадян в місті Луцьк.

Під час заходів лектори проведуть роз’яснення реформ ухвалених в рамках Плану дій з візової лібералізації, інформування про правила користування безвізовим режимом з ЄС, отримання біометричного паспорта, подорожування, легального працевлаштування в ЄС, відповідальності за порушення громадянами України міграційних правил ЄС, протидії торгівлі людьми.

Згодом всі охочі матимуть змогу взяти участь у грі «Смарт-поїздка», задля перемоги в якій треба буде правильно зібрати документи для подорожі з заздалегідь обраною метою (туризм, працевлаштування, освіта).

Заходи почнуться о 09:30 у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, за адресою: м. Луцьк, пр.-т. Волі, 2.

Програма

Усі заходи є частиною інформаційної кампанії «Подорожуй відповідально», яка проводиться в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу

На фото: стіл з інформаційними матеріалами під час заходів в Ужгороді

Інформаційні  матеріали:

Путівники “Подорожуй відповідально”

Інфографіки “Подорожуй відповідально”

Інтерактивна карта Європи

Звіти з попередніх заходів:

Тернопіль

Івано-Франківськ

Чернівці

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Flag Counter
<