Анонс. Інтерактивна гра та семінар в Ужгороді

DSCN4224

9 листопада в Ужгороді відбудуться інтерактивна гра та публічний семінар, присвячені інформуванню містян про правила коректного подорожування та працевлаштування у країнах ЄС і Шенгенської зони.

Заходи проводять спільно ГО “Європа без бар’єрів” (Київ) і ужгородські організації ГО “Центр стратегічного партнерства”, ГО “Закарпатський громадський центр”, за сприяння Ужгородського національного університету.

З 10:30 до 12:00 у Залі Вченої Ради в Ужгородському Національному університеті (площа Народна, 3, другий поверх) відбудеться семінар «Подорожуй відповідально», присвячений питанням умов легального працевлаштування, подорожування, навчання, отримання біометричного паспорта, відповідальності за порушення міграційних правил ЄС.

З вітальним словом виступить представник УжНУ.

З 12:00 до 13:00 всі охочі матимуть змогу взяти участь у грі «Смарт-поїздка», задля перемоги в якій треба буде правильно зібрати документи для подорожі з заздалегідь обраною метою (туризм, працевлаштування, освіта).

Під час гри мешканці міста зможуть отримати текстові та графічні матеріали про умови легального працевлаштування, подорожування, навчання, отримання біометричного паспорта, відповідальність за порушення міграційних правил ЄС. З електронною версією матеріалів можна ознайомитися за адресою: http://travel.europewb.org.ua/

Програма

Усі заходи є частиною інформаційної кампанії «Подорожуй відповідально», яка проводиться в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу

На фото: інформаційний семінар “Подорожуй відповідально” в Івано-Франківську

Інформаційні  матеріали:

Путівники “Подорожуй відповідально”

Інфографіки “Подорожуй відповідально”

Інтерактивна карта Європи

Звіти з попередніх заходів:

Тернопіль

Івано-Франківськ

Чернівці

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Flag Counter
<