12.05.2017

Корисні посилання

Державна міграційна служба

Головна сторінка

Інформація щодо територіальних підрозділів, які здійснюють оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі картки та їх адреси можна отримати на офіційному веб-сайті ДМС або веб-сторінці відповідного територіального орану.

Українські консульські установи за кордоном

Консульські установи України – МЗС України

Міністерство закордонних справ України

Шенгенський калькулятор

Short-stay Visa Calculator – Migration and Home Affairs – European Commission

Short-stay Visa Calculator

Міжнародна організація з міграції

МОМ в Україні

Джазовий піаніст та композитор Вадим Неселовський, який народився в Україні та живе і працює в США, виступив на концерті з нагоди 20-річчя роботи МОМ в Україні. Після концерту Вадим поділився із МОМ своєю історією, долучившись до глобальної кампанії МОМ “Я – мігрант”.

Оформлення біометричних документів для громадян, які документувалися на тимчасово окупованих територіях

Оформлення біометричних документів для громадян, які раніше документувалися на територіях, тимчасово окупованих російсько-террористичними військами (ОРДЛО та Крим)

Основним способом ідентифікації є отримання даних про особу з Єдиного державного демографічного реєстра, куди внесено інформацію про всіх осіб, яким оформлювалися нові ID-паспорти. Якщо до оформлення документів подається внутрішній паспорт-книжечка зразка 1994 року, ідентифікація проводиться за даними про особу, які зберігаються на паперових носіях у картотеках територіального підрозділу ДМС, яким видавався паспорт.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
Flag Counter
<