Мешканці Луцька перевірили свої знання правил поїздок до ЄС

Подорожуй відповідально. Луцьк

14 листопада ГО «Європа без бар’єрів» спільно з луцькими  партнерами провели інтерактивну гру «Смарт-поїздка» та публічний семінар «Подорожуй відповідально», покликані поширити інформацію про правила перетину кордону з країнами ЄС і Шенгену за умов безвізового режиму, виїзду за кордон з метою навчання та легального працевлаштування.

З 9:30 до 11:30 у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, за адресою: м. Луцьк, пр.-т. Волі, 2 відбувався семінар «Подорожуй відповідально», присвячений питанням умов легального працевлаштування, подорожування, навчання, отримання біометричного паспорта, відповідальності за порушення міграційних правил ЄС.

З 11:30 до 12:30 всі охочі мали змогу взяти участь у грі «Смарт-поїздка», задля перемоги в якій потрібно було правильно зібрати документи для подорожі з заздалегідь обраною метою (туризм, працевлаштування, освіта).

«Прикордонниця» однієї з країн ЄС пропонувала перехожим обрати випадковим чином  аркуш паперу з зазначеною метою поїздки, після чого запрошувала їх до стенду  з «документами» (закордонний паспорт, закордонний біометричний паспорт, квитки на літак, програма конференції, запрошення, трудовий договір тощо), з яких потрібно було обрати ті, що відповідають меті поїздки. Учасники, які впоралися з завданням, перетинали символічний кордон.

Під час гри студенти також отримували текстові та графічні матеріали про умови легального працевлаштування, подорожування, навчання, отримання біометричного паспорта, відповідальність за порушення міграційних правил ЄС. З електронною версією матеріалів можна ознайомитися за адресою.

Фотозвіт

Фотозвіти з ігор і семінарів у Чернівцях,  Тернополі та Івано-Франківську

Усі заходи є частиною інформаційної кампанії «Подорожуй відповідально», яка проводиться в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Flag Counter
<