12.05.2017

Про проект

Близька перспектива безвізового режиму з ЄС робить проблематику мобільності ще більш актуальною. Очікується, що разом з перевагами від скасування віз з ЄС зростатимуть і виклики. Перш за все, це можливе зростання нелегальної/незаконної міграції, торгівлі людьми, зловживання громадянами свободою пересування з метою працевлаштування та навчання, що не передбачено умовами безвізового режиму.

Інформаційна кампанія «Подорожуй відповідально» спрямована на інформування громадян про негативні наслідки свідомого чи несвідомого порушення правил як візових, так і безвізових подорожей і перебування в ЄС, а також про правильні моделі подорожування з метою туризму, навчання чи працевлаштування.

Партнерами проекту є регіональні організації та представники регіональних ЗМІ з Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей.

Для партнерів було проведено тренінг «Відповідальна мобільність». Пізніше у регіонах будуть проведені публічні акції «Смарт-поїздка» та 6 семінарів «Подорожуй відповідально».

Також у рамках проекту “Європа без бар’єрів” створила по п’ять тематичних путівників і інфографік для підвищення рівня поінформованості громадян України про правила користування безвізовим режимом.

Кампанія відбувається в рамках проекту “Угода про Асоціацію з ЄС – можливості для відповідальної мобільності громадян України”, який реалізується ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проекту “Просування реформ в регіони”, що виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
Flag Counter
<