30.08.2017

Франция, частный визит

DWQA QuestionsCategory: QuestionsФранция, частный визит
Аревик asked 3 місяці ago

Здравствуйте. У меня вероятна поездка во Францию на неделю – частный визит в гости.
Нужно ли приглашение от принимающей стороны в данном случае, если я буду ехать с биометрическим паспортом (по безвизу), а обратные билеты у меня будут на руках? Могу ли я рассчитывать на необходимый минимум денежных средств в количестве 32,5 евро / сутки, если останавливаться я буду у друзей, а не в гостинице (на сайте указана именно гостиница, как доказательство проживания и основание для 50% “скидки” в денежных средствах)? Должно ли приглашение быть заверено или оно может быть в произвольной форме и на французском языке?
Просто прочитала ранее в Вопросах-Ответах, что при безвизе приглашение не требуется…
Спасибо за внимание и Ваше время!

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
1 Answers
Evropa bez baryeriv Staff answered 3 місяці ago

Доброго дня. 
Запрошення за умов безвізу не є обов’язковою вимогою (тобто його відсутність не є підставою для відмови у в’їзді). Проте і за безвізу зберігається необхідність обґрунтувати мету поїздки, і наявність засобів для проживання та повернення назад.
У більшості випадків цього робити не доводиться, прикордонники просто пропускають мандрівників, перевіривши паспорт та поставивши пару питань, але якщо все ж у прикордонника виникнуть більш грунтовні питання, ви можете скористатися запрошенням для підтвердження мети поїздки та для підтвердження наявності житла на час перебування. 
Для першого випадку точно достатньо листа у довільній формі з адресою та контактним телефоном приймаючої сторони, для другого – швидше за все, теж.
На жаль, доступні нам законодавчі норми не дають однозначної відповіді, чи потрібно для другого випадку десь завіряти лист, і як саме визначати суму коштів.
Додаток 18 до Візового кодексу ЄС, переклад норм якого щодо кожної країни ми публікували на сайті (http://travel.europewb.org.ua/glossary/frantsiya/), стверджує, що, з одного боку, особи, які мають, де зупинитися, повинні мати 32,5 євро на день. З іншого, якщо у вас зарезервовано готель, то на період резервації потрібно мати 65 євро на день, і 120 євро на день – якщо немає житла зовсім.
Ми радимо за можливості орієнтуватися на більшу суму (65 євро) – про всяк випадок.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
<