20.05.2017

В Венгрию для посещения бизких людей.

DWQA QuestionsCategory: QuestionsВ Венгрию для посещения бизких людей.
Сергей asked 4 роки ago

Здравствуйте! Моя девушка работает в Венгрии. Я хочу приехать к ней в гости уже по “безвизу”. Как лучше всего будет сделать приглашение-письмо от неё? Должно это письмо быть как-то официально оформлено? В общем какой документ я должен иметь при себе, доказывающий, что я еду именно к ней?
Спасибо!

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
1 Answers
admin Staff answered 4 роки ago

Відповідь на ваше запитання залежить від принципового питання, чи ваша дівчина працює в Угорщині легально, чи ні. Якщо на цілком законних підставах, то окрім біометричного паспорта, буде краще якщо ви матимете від вашої дівчини запрошення. У цьому документі вона має вказати адресу, де вона зареєстрована та підтвердити готовність надати вам житло на час перебування. АЛЕ ! запрошення вам краще мати у тому випадку, якщо ви не володієте жодною іноземною мовою та не маєте коштів, які б могли продемонструвати на випадок, якщо таке питання виникне. Загалом, для здійснення поїздки з вашою метою візиту буде достатньо лише наступного:
1) біометричний паспорт
2) контакти вашої дівчини (також важливо, щоб вона у день вашого приїзду була на звязку, в разі, якщо прикордонники захочуть впевнитись у ваших словах і зателефонують до неї)
3) спокійно та чітко дати правдиву інформацію про те куди ви їдете та до кого, адже візити до родичів та близьких людей є цілком легітимними в рамках безвізу.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
Flag Counter
<