20.05.2017

Якщо я працюю в ЄС по національній візі, чи можу їхати в іншу країну ЄС для подорожі?

DWQA QuestionsCategory: QuestionsЯкщо я працюю в ЄС по національній візі, чи можу їхати в іншу країну ЄС для подорожі?
Roman Mishchenko asked 4 роки ago

Якщо я працюю в ЄС по національній візі, чи можу їхати в іншу країну ЄС для подорожіне ? Наприклад працюю в Польщі чи Чехії, маю біометричний паспорт, та хочу поїхати в Данію чи в Італію. Кому я маю показувати достатньо коштів на перебування, і хто буде мене контролювати скільки я там пробув?

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
1 Answers
admin Staff answered 4 роки ago

Так, ви маєте право на перетин кордону будь-якої шенгенської країни з національною візою однієї з країн цього простору. Така можливість була визначена ще 2010 року рішенням ЄС прирівняти довгострокові національні візи країн-членів ЄС до посвідки на проживання. Ухвалене таке рішення було Європарламентом 9 березня 2010 року.
Щодо коштів, необхідних для перебування. Оскільки ви будете подорожувати в межах шенгенської зони, то ви не будете проходити класичного контролю, а тому і не доведеться підтверджувати наявність коштів, тощо.
Але, оскільки ви поставили нам це питання, ми відповідаємо на нього.
Шенгенський кодекс кордонів не має однозначного тлумачення даного питання. Якщо таке прохання/вимога виникне у прикордонника, то це вже ваш власний вибір яким шляхом ви будете доводити достатність коштів.Це може бути чек з банкомата, смс-банкінг, інтернет-банкінг, тощо.
Перевірка терміну перебування відбувається під час виїзду з країни в якій ви перебували та під час вїзду на територію будь якої з країн шенгенського простору.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
Flag Counter
<