Франція

Умови в’їзду: належить до Шенгену

Вимоги: стандартні

Необхідна сума коштів під час перетину кордонів (на добу): 

EUR 65,00*

EUR 32,50 – особи, які мають підтвердження наявності житла

EUR 120 – особи, які не можуть підтвердити наявність житла

* У випадку бронювання готелю з частковим перебуванням призначається EUR 65 на період реєстрації та EUR 120 на решту зупинки


Вимагається сума коштів для іноземців, які планують певний час перебувати у Франції чи проїхати через її територію до третьої країни дорівнює гарантованому мінімальному розміру оплати праці у Франції (SMIC), що розраховується щодня на основі рівня, зафіксованого 1 січня поточного року.

Ця сума переглядається на основі французького індексу вартості життя:

  • Автоматично, кожного разу, коли індекс роздрібних цін піднімається більше, ніж на 2%;
  • За рішенням суду – після консультації з Національною комісією з ведення колективних переговорів – підняти цю суму вище від зростання індексу роздрібних цін.

Станом на 1 січня 2012 року щоденний обсяг SMIC становив 65 EUR.

Іноземці, які можуть довести, що мають де зупинитися, повинні мати щонайменше половину суми SMIC (орієнтовно EUR 32,50).

Від 19 червня 2014 року, якщо бронювання готелю не представляється як доказ наявності місця проживання, мінімальна сума, необхідна, щоб перебувати у Франції, 120 EUR. Якщо готель заброньований лише на частину часу перебування у країні, на період, що охоплює бронювання, потрібно 65 EUR на день, а на решту часу – 120 EUR на день.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
This entry was posted in . Bookmark the permalink.
Flag Counter
<