Польща

Умови в’їзду: країна Шенгену

Вимоги: стандартні

Необхідна сума коштів під час перетину кордонів (на добу):

Від EUR 71 (300 PLN) для перебування до трьох днів


Суми, необхідні для перетину кордону з Польщею викладені в Положенні міністра внутрішніх справ та Адміністрації від 28 грудня 2008 року.

Згідно з ним, іноземець, який в’їжджає до Республіки Польща, повинен мати документацію, яка підтверджує можливість доступу до таких коштів.

Якщо іноземець в’їжджає на територію Польщі на період, який не перевищує трьох днів, він повинен мати щонайменше, 300 PLN або еквівалентну суму в іноземній валюті для покриття витрат на проживання, харчування, проїзд і повернення до країни походження.

Іноземець, який в’їжджає на територію Польщі на термін понад три дні, повинен мати кошти на суму принаймні PLN 100 на день або еквівалентну суму  іноземній валюті.

Будь-який іноземець, який в’їжджає на територію Польщі і

  • Приїхав за путівкою, в рамках молодіжного табору або спортивного заходу;
  • Його перебування в Республіці Польща вже оплачене;
  • Планує залишатися санаторії, який забезпечує медичну допомогу;
  • Бере участь у програмі, яка регулюється міжнародним договором, учасником якого є Польща, і відповідно до якого може працювати, якщо робота не є основною метою його перебування

повинен мати щонайменше 20 PLN на день, причому мінімальна загальна сума – 100 PLN або еквівалентна сума в іноземній валюті.

Іноземці, які приїжджають до Польщі, щоб проти або продовжити курс навчання або взяти участь у дослідженні чи тренінгу повинні мати 1 600 PLN або еквівалентну суму в іноземній валюті, щоб покрити витрати на проживання протягом перших двох місяців їхнього планового перебування на території країни.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
This entry was posted in . Bookmark the permalink.
Flag Counter
<