Тренінг “Відповідальна мобільність: як і про що інформувати громадян для безпечних поїздок до країн ЄС”

У Львові 28-29 квітня відбудеться тренінг для представників громадських організацій і медіа з 6 регіонів Західної України на тему інформування громадян про правила безпечного подорожування до країн ЄС.

У рамках тренінгу будуть обговорюватися політичний контекст і виклики для безвізового режиму між Україною та ЄС, положення Угоди про Асоціацію з ЄС у контексті мобільності, історія візових взаємин України та ЄС, реформи та зміни у роботі Державної міграційної та прикордонної служб, протидія нелегальній міграції та торгівлі людьми тощо.

Також під час заходу буде презентовано серію путівників і інфографік “Подорожуй відповідально”.

Тренінг організовано ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проекту “Угода про Асоціацію з ЄС – можливості для відповідальної мобільності громадян України“.

Програма тренінгу (PDF)

Перелік учасників

Проект реалізується в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу

rfr_logo (1)

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Flag Counter
<