Вулична гра та публічні виступи в Івано-Франківську. Звіт

10 липня в Івано-Франківську ГО «Європа без бар’єрів» спільно з партнерами провели вуличну гру «Смарт-поїздка» та публічний семінар “Подорожуй відповідально”, присвячений інформуванню містян про правила коректного подорожування та працевлаштування у країнах ЄС і Шенгенської зони за умов безвізового режиму.

DSCN3935

DSCN3965О 17:00 10 липня, на Вічевому майдані відбувся короткий брифінг для преси, під час якого організатори розповіли про інформаційну кампанію «Подорожуй відповідально», її мету та заплановані заходи в шести регіонах України.

DSCN4031

З 17:30 до 18:30 всі охочі мали змогу взяти участь у грі «Смарт-поїздка», задля перемоги в якій треба булоправильно зібрати документи для подорожі з заздалегідь обраною метою (туризм, працевлаштування, освіта).

«Прикордонниця» і «митник» однієї з країн ЄС пропонували перехожим обрати випадковим чином аркуш паперу з зазначеною метою поїздки, після чого запрошували їх до стенду, на якому прикріплено «документи» (закордонний паспорт, закордонний біометричний паспорт, квитки на літак, програма конференції, запрошення, трудовий договір тощо), з яких потрібно було обрати ті, що відповідають меті поїздки.

Учасники, які впоралися з завданням, перетинали символічний кордон.

DSCN3966

Також учасники гри та просто перехожі отримували текстові та графічні матеріали про умови легального працевлаштування, подорожування, навчання, отримання біометричного паспорта, відповідальність за порушення міграційних правил ЄС.

Гру спільно провели ГО “Європа без бар’єрів” (Київ),  ГО “Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр” (Івано-Франківськ), ГО “Сильна Нація” (Івано-Франківськ) за сприяння управління економічного та інтеграційного розвитку, управління інвестиційної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

DSCN4148

З 15:00 до 17:00 11 липня у конференц-залі туристичного-інвестиційного центру (Ратуша, вулиця Галицька, 4а) відбувся семінар «Подорожуй відповідально», присвячений питанням умов легального працевлаштування, подорожування, навчання, отримання біометричного паспорта, відповідальності за порушення міграційних правил ЄС, який відвідали представники місцевої влади.

DSCN4218

О 18:30 11 липня у творчому просторі Urban Space 100 за адресою Грушевського, 19 відбувся майстер-клас з обговоренням основних питань, пов’язаних з безвізовими подорожами до країн ЄС/Шенгену:

  • Кому потрібен безвізовий режим і що з ним робити?
  • Як перетинати кордон з ЄС за умов “безвізу”?
  • Які нові права та обов’язки з’явилися в громадян України після його запровадження ?
  • Як влаштуватися на навчання закордоном?
  • Безвізові поїздки – це дорого чи дешево?
  • Чому безвізовий режим не дає права на роботу і чи є винятки з правила?
  • Яка відповідальність може настати за порушення правил “безвізу”?

Відеозапис майстер-класу

Відображення заходів у медіаПовний фотозвіт

Гра та публічні заходи. Івано-Франківськ

Усі заходи є частиною інформаційної кампанії «Подорожуй відповідально», яка проводиться в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейською правдою” за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Flag Counter
<