Іспанія

Умови в’їзду: країна Шенгену

Вимоги: стандартні

Необхідна сума коштів під час перетину кордонів (на добу):

71 євро на день, min 637 EUR


Відповідно до наказу Міністерства Президентства (Ministry of the Presidency) від 10 травня 2007 року, щоб мати можливість в’їхати до Іспанії, іноземці повинні мати з собою 10% від загальнонаціональної мінімальної заробітної плати, що складає 70,77 EUR, або еквівалент цієї суми в іноземній валюті на день для однієї людини. Мінімальна сума, яку повинен мати іноземець під час перетину кордону з Іспанією –  90% від загальнонаціональної мінімальної заробітної плати (636,93 EUR або еквівалент цієї суми в іноземній валюті) незалежно від передбаченої тривалості перебування у країні.

Крім того, іноземці, які в’їжджають до Іспанії, повинні бути у змозі пред’явити квиток або квитки на певні заплановані види транспорту для повернення додому чи подальшого виїзду до третьої країни.

Іноземці також повинні довести, що вони мають вищевказані кошти для перебування у країні, пред’явивши їх у вигляді готівки, сертифікованих чеків, дорожніх чеків, квитанцій чи кредитних карток разом із останньою банківською випискою (листи від банку чи інтернет-банкінг не приймаються) чи іншими доказами, які ясно зазначають суму доступних коштів на картці чи банківському рахунку.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
This entry was posted in . Bookmark the permalink.
Flag Counter
<