Італія

Умови в’їзду: країна Шенгену

Вимоги: стандартні

Необхідна сума коштів під час перетину кордонів (на добу):

269,60 EUR на одну особу на термін до 5 днів


Італія дозволяє в’їзд на свою територію іноземцям, які можуть довести, що мають документацію для підтвердження мети та умов їхнього проживання та що вони мають достатньо коштів для перебування у країні та повернення у країну походження (за винятком проживання з метою роботи).

Сума коштів, необхідних для проживання в Італії визначається відповідною директивою міністра внутрішніх справ.

Іноземцям, які не можуть виконати ці умови, а також тим, кого розглядають як загрозу національній безпеці чи громадському порядку Італії чи однієї із країн, з якими вона підписала угоди про скасування внутрішнього прикордонного контролю та вільне пересування осіб, можуть відмовити у в’їзді до країни, у зв’язку з дотриманням обмежень, викладених у цих угодах.

Директива міністра внутрішніх справ, про яку йде мова, називається Визначення засобів підтримки для в’їзду і перебування іноземців на території країни. Відповідно до неї наявність засобів підтримки може бути засвідчена демонструванням готівкових коштів чи іноземних банкнот на еквівалентну суму, банківських гарантій чи страхових полісів, які гарантують оплату за допомогою документів, що підтверджують передплату послуги чи документів, які підтверджують наявність джерел доходу на території країни.

Зазначені у директиві грошові суми повинні переглядатися щорічно, вони  розраховуються на основі загального індексу споживчих цін на продукти харчування, напої, транспортні послуги та проживання.

Іноземець повинен продемонструвати, що він має відповідне житло на території Італії та має суму, необхідну для повернення додому. Він також може пред’явити зворотній квиток.

Мінімальні суми у розрахунку на одну особу для забезпечення перебування в Італії становлять

  • Для подорожей від 1 до 5 днів – фіксована сума у 269,60 EUR, якщо людина подорожує сама, та 212,81 EUR для групи з двох та більше туристів;
  • Для подорожей від 6 до 10 днів – 44,93 EUR на день, якщо людина подорожує сама та 26,33 EUR на день для групи з двох та більше туристів;
  • Для подорожей від 11 до 20 днів – фіксовані суми у 51,64 EUR для однієї людини та 25,82 EUR для групи з двох та більше туристів + щоденно 36,67 EUR для однієї людини та 22,21 EUR – для групових подорожей;
  • Для подорожей, які тривають понад 20 днів – фіксовані суми у 206,58 EUR для однієї людини та 118,79 для групи з двох та більше туристів + щоденно 27,89 для однієї людини та 17,04 для групових подорожей.
Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
This entry was posted in . Bookmark the permalink.
Flag Counter
<