Швейцарія

Умови в’їзду: країна Шенгену

Вимоги: стандартні

Швейцарський Акт про Іноземців від 16 грудня 2005 року (RS 142.20) встановлює, що іноземці повинні мати достатні фінансові ресурси, аби покрити витрати на проживання, але не уточнює деталі.

На практиці іноземець, ,який сам забезпечує свої витрати на час перебування у Швейцаріїї, має довести, що він/вона має приблизно 100 CHF на день (88 EUR). Студенти, які мають чинний студентський квиток (ID картку), повинні мати приблизно 30 CHF (26,4 EUR) на день.

Іноземець, який мешкає у приватної особи,  повинен довести наявність необхідних засобів для існування формальним зобов’язанням, підписаним приймаючою стороною у Швейцарії. Компетентний орган влади надасть оцінку платоспроможності приймаючої сторони.

Приймаючою стороною, яка надає гарантії, може бут повнолітній громадянин Швейцарії або Ліхтенштейну, який мешкає в одній з цих двох країн, повнолітні власники дозволу на проживання (тільки категорії B) або чинного швейцарського «дозволу на встановлення» (establishment permit), а також юридичні особи, зареєстровані у комерційному реєстрі

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
This entry was posted in . Bookmark the permalink.
Flag Counter
<