Чехія

Умови в’їзду: належить до Шенгену

Вимоги: стандартні

Необхідна сума коштів під час перетину кордонів (на добу): 

1100 CZK (EUR 42) на добу на період до 30 днів

Перший місяць – близько 1200 євро

4000 євро – тільки для бізнес-подорожей, довших за 90 днів


Відповідно до законодавства Чехії іноземці, які в’їжджають до неї, повинні мати на кожен день половину Прожиткового мінімуму для особистих потреб на кожен день перебування, якщо термін перебування іноземця не перевищує 30 днів. У випадку, якщо цей термін перевищує 30 днів, іноземець повинен мати 15 Прожиткових мінімумів для особистих потреб.

Якщо іноземець прибув до Чехії з діловою поїздкою, загальний термін якої перевищує 90 днів, він повинен мати 50 Прожиткових мінімумів для особистих потреб або документ, який підтверджує оплату послуг, пов’язаних з його перебуванням на території країни, або документ, який підтверджує, що такі послуги надаватимуться безкоштовно.

Замість готівкових коштів іноземець може пред’явити виписку зі свого банківського рахунку, яка підтверджує, що він може вільно використовувати  грошові кошти у зазначених обсягах або інший документ, який свідчить, що йому доступна така сума, наприклад міжнародну кредитну карту.

Якщо іноземець прибув до Чехії для навчання, як доказ наявності засобів для перебування на території країни він може пред’явити зобов’язання державного органу або юридичної особи покрити витрати на його перебування протягом місяця або показати документ, який підтверджує, що всі витрати, пов’язані з його перебуванням на території країни, покриє навчальний заклад. У випадку, якщо сума витрат, яку зобов’язується покрити приймаюча сторона менша за вказану вище (половина Прожиткового мінімуму на кожен день до 30 днів та 15 Прожиткових мінімумів після 30 днів) іноземець повинен пред’явити документ, що підтверджує право власності на кошти еквівалентні різниці між ними. Однак ця різниця не може перевищувати шести  Прожиткових мінімумів.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання
This entry was posted in . Bookmark the permalink.
Flag Counter
<