У Києві відкриється виставка карикатур про шлях до безвізового режиму

9 червня партнери “Європи без бар’єрів” з Інституту світової політики (ІСП) проведуть церемонію відкриття виставки карикатур «Шлях України до безвізового режиму з ЄС» у столичному парку імені Тараса Шевченка.

Захід відбудеться за участі Посла Європейського Союзу в Україні Хюґа Мінгареллі.

Уже з 11 червня громадяни України зможуть подорожувати до країн Євросоюзу без віз. Для відзначення цієї події Інститут світової політики вирішив поінформувати українців про пройдений шлях до безвізу, а також надати коротку інформацію про правила безвізового в’їзду до країн Шенгенського простору. Для цього ІСП разом з відомими художниками підготував виставку 18 малюнків.

Відкриття виставки відбудеться 9 червня об 11:00 у парку імені Тараса Шевченка у Києві. До участі у заході запрошені представники МЗС України, громадянського суспільства та медіа.

Деталі щодо акредитації ЗМІ за посиланням.

Виставку було підготовлено Інститутом світової політики в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст виставки є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або Уряду США.

Не знайшли те, що шукали? Спробуйте ще раз, або поставте питання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Flag Counter
<